avesto

Чому потрібно замовити двері з дуба у нас?
дизайн дверей фото
Власний
дизайн
Розроблено більш
200 унікальних дизайнів
дверей, дзеркал, вікон
заміри фото
Самі проводимо
виміри
Точні виміри
нашими фахівцями -
гарантія якості виробу
доставка фото
Доставляємо та
встановлюємо
Доставка дверей з дуба в
понад 400 міст
України
Підганяємо двері фото
Ідеальна
установка!
Індивідуальний розрахунок
в залежності від
ваших параметрів
лаковка фото
Свій фарбувальний
і лакувальний цех
Незалежне виробництво,
більш ніж 200 відтінків
фарбування дверей
досвід роботи фото
Більше 15 років
досвіду!
Ми виготовляємо
двері з дуба
понад 15 років в Україні

Про компанію AVESTO

елітні дерев'яні двері фото

Дубові двері Чернівці - наша гордість

Компанія AVESTO виготовляє двері з масиву дуба і інших благородних порід дерева. Ми втілимо в життя замовлення будь-якої складності, завдяки накопиченому досвіду і наявності сучасного обладнання. В робочому процесі наші висококваліфіковані фахівці спираються на інноваційні технології. У нас Ви можете замовити двері з дерева будь-яких цінних порід. При виготовленні дверей застосовуємо матеріали преміум-класу, що володіють високим рівнем екологічності, також задіюється фурнітура високої якості. У роботі беруть участь столяри, дизайнери, художники і 3D проектувальники. Ми згуртована і досвідчена команда професіоналів, яка працює на результат. При виконанні кожного замовлення ми прагнемо максимально догодити нашим клієнтам. Купити двері з масиву Ви можете через наш сайт. Завдяки зручному інтерфейсу ресурсу з легкістю можна знайти необхідні двері з дуба або будь-яку іншу модель дерев'яних виробів, а також оцінити нашу майстерність. Наші фахівці завжди на зв'язку і з радістю дадуть відповіді на всі запитання, а також допоможуть з вибором.

AVESTO — професійне виготовлення дверей будь-якої складності!
Підхід до кожного замовлення з душею

Всі етапи виробничого процесу строго контролюються відповідальними особами керівного складу. Над кожним замовленням наша досвідчена команда фахівців працює відповідально, скрупульозно, вкладаючи часточку своєї душі. Саме тому наші клієнти, які встигли по достоїнству оцінити якість наших ексклюзивних дерев'яних виробів, відзначають, що кожнен виріб ми виготовляємо як для себе із урахуванням всіх побажань замовників. Для нас найкращою нагородою є відгуки задоволених клієнтів. Ми також раді вислухати Ваші рекомендації та відпрацювати кожну з них у робочому процесі. Ми щодня працюємо над підвищенням рівня сервісу, тому для нас цінне кожна пропозиція. Двері з дуба на замовлення в Чернівцях виготовляємо якісно і відповідально. У роботі використовуються цінні породи дерева і фурнітура високої якості.

Шукайте ексклюзивні дерев'яні вироби? — Тоді Вам точно до нас.

Елітні міжкімнатні двері фотоелітні двері в Україні фото

Двері з дуба в Чернівцях будь-якої складності

Звернувшись в компанію «AVESTO» Ви гарантовано отримуєте високу якість за відмінною ціною. Ми працюємо на результат і індивідуальний підхід з кожним замовником. Завдяки тому, що в нашій компанії працюють кваліфіковані майстри та накопичений багаторічний досвід роботи, ми беремося за кожне замовлення будь-якої складності. Ви можете замовити двері з масиву дуба і надати власне бачення зовнішнього вигляду виробу. Ми виготовим його в точності за Вашими побажаннями і в процесі роботи врахуємо навіть найменші деталі. За необхідності наші дизайнери розроблять для Вас індивідуальний та ексклюзивний варіант дверей ясена, дуба або іншої породи дерева. Все залежить від особистих переваг і можливостей.

Компанія AVESTO - це якість перевірена часом!

Відгуки наших клієнтів